Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Redakcja

Kontakt

Redakcja

Wydawca
Polska Press Sp. z o.o. oddział w Zielonej Górze
al. Niepodległości 25
65-042 Zielona Góra

Redakcja "Gazety Lubuskiej"
al. Niepodległości 25
65-042 Zielona Góra
skr. pocztowa 120

tel. 68 324 88 02
tel./fax 68 324 88 72

www.gazetalubuska.pl
redakcja@gazetalubuska.pl
gorzow@gazetalubuska.pl

Prezes oddziału
Grzegorz Widenka
tel.: 68 324 86 00
e-mail: gwidenka@gazetalubuska.pl

Redaktor naczelna
Iwona Zielińska-Adamczyk
tel.: 68 324 88 02

Sekretarz redakcji
Szymon Kozica - tel. 68 324 88 63, e-mail: skozica@gazetalubuska.pl

Wydawcy
Zbigniew Borek - tel. 95 722 57 72, e-mail: zborek@gazetalubuska.pl
Dariusz Chajewski - tel. 68 324 88 79, e-mail: dchajewski@gazetalubuska.pl
Zdzisław Haczek - tel. 68 324 88 05, e-mail: zhaczek@gazetalubuska.pl

Biuro Ogłoszeń i Reklamy
65-042 ZIELONA GÓRA
al. Niepodległości 25
tel. (68) 324 88 11
(68) 324 88 57
(68) 324 88 47
fax (68) 324 88 15
e-mail: bo@gazetalubuska.pl

Łączność z Czytelnikami
tel. 68 324 88 37 oraz 68 324 88 18

Katarzyna Borek - kierownik działu, e-mail: kborek@gazetalubuska.pl
Ilona Burkowska - dziennikarz, e-mail: iburkowska@gazetalubuska.pl

Dział on-line
tel.: 68 324 88 80, e-mail: glonline@gazetalubuska.pl

Paweł Kozłowski - kierownik działu, pkozlowski@gazetalubuska.pl
Paweł Wańczko - redaktor online
Urszula Baumann - redaktor Strefy Biznesy i Strefy Agro
Piotr Jacewicz - redaktor online
Magda Weidner - redaktor Naszego Miasta
Artur Szymczak - redaktor online

Dział foto
tel.: 68 324 88 54
Mariusz Kapała - fotoreporter
e-mail: mkapala@gazetalubuska.pl

Dział informacyjny
tel.: 68 324 88 73, e-mail: miasto@gazetalubuska.pl

Henryka Bednarska - kierownik działu, hbednarska@gazetalubuska.pl
Czesław Wachnik - dziennikarz
Leszek Kalinowski - dziennikarz
Anna Chreptowicz - dziennikarz
Marta Dudka - redaktor
Łukasz Koleśnik - dziennikarz
Paweł Nijaki - współpracownik

Dział sportowy
tel.: 324 88 06, e-mail: sport@gazetalubuska.pl

Andrzej Flügel - kierownik działu, e-mail: aflugel@gazetalubuska.pl
Marcin Łada - dziennikarz
Jakub Lesiński - dziennikarz

Oddział w Gorzowie
ul. Sikorskiego 111 (Park 111 II p.)
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: 95 722 57 72, e-mail: gorzow@gazetalubuska.pl

Zbigniew Borek - kierownik redakcji - tel. 95 722 57 72, e-mail: zborek@gazetalubuska.pl
Tomasz Rusek - dziennikarz
Aleksandra Szymańska - dziennikarz
Jarosław Miłkowski - dziennikarz
Agnieszka Drzewiecka - dziennikarz
Aleksandra Soczewa - dziennikarz

Oddział w Nowej Soli
ul. Moniuszki 2
67-100 Nowa Sól
tel.: 68 387 52 87

Jakub Nowak - kierownik, jnowak@gazetalubuska.pl
Cezary Siciński - redaktor
Filip Pobihuszka - dziennikarz
Edward Gurban - współpracownik

Oddział w Międzyrzeczu
ul. Świerczewskiego 11, pok. 11a
66-300 Międzyrzecz
tel.: 95 742 16 83

Aleksandra Gajewska-Ruc - dziennikarz, e-mail: agajewska@gazetalubuska.pl

Oddział w Żaganiu
ul. Długa 2
68-100 Żagań
tel.: 68 377 02 20

Małgorzata Trzcionkowska - dziennikarz, mtrzcionkowska@gazetalubuska.pl

Oddział w Żarach
ul. Mieszka I 13
tel.: 68 363 44 99, 68 363 44 22

Lucyna Makowska - kierownik, lmakowska@gazetalubuska.pl
Aleksandra Hudyma - dziennikarz, ahudyma@gazetalubuska.pl

Marketing
tel.: 68 324 88 61, 68 324 88 56

Agnieszka Stawiarska - dyrektor, tel.: 68 324 88 56, e-mail: astawiarska@gazetalubuska.pl
Marta Czarnecka - tel. 68 324 88 16, e-mail: mczarnecka@gazetalubuska.pl
Paweł Kamiński - tel.: 68 324 88 61, e-mail: pkaminski@gazetalubuska.pl
Piotr Milczarkiewicz tel.: 68 324 88 57, e-mail: pmilczarkiewicz@gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2017 Polska Press Sp. z o.o.

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.