17-letni chłopak ratował ofiary wypadku. - Wykazał się niesamowitą odwagą i determinacją - mówi o nim ratownik

Czytaj dalej
Renata Hryniewicz

17-letni chłopak ratował ofiary wypadku. - Wykazał się niesamowitą odwagą i determinacją - mówi o nim ratownik

Renata Hryniewicz

Dwie kobiety zginęły w wypadku. Tego dramatu nikt i nic nie zmieni. W jego tle jest jednak skromny 17-latek, który z wielką przytomnością i opanowaniem usiłował je uratować. To Kacper Wieczór, mieszkaniec wsi pod Cybinką, uczący się w liceum w Zielonej Górze.

24 listopada - tego dnia nigdy nie zapomną rodziny dwóch kobiet, które zginęły wypadku. Jechały akurat na... pogrzeb. Tego dnia nie zapomni też 17-letni Kacper.

Była 9.40, prosta droga, nawierzchnia dobra, warunki atmosferyczne niezłe. Za kierownicą siedziała 58-letnia kobieta, a obok niej 82-latka. Przy wjeździe na stację PKP w Jerzmanicach (gmina Rzepin, powiat słubicki) ich samochód nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo...

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.