20 tys. gorzowian dostanie zniżki. Gdzie mogą liczyć na rabaty?

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

20 tys. gorzowian dostanie zniżki. Gdzie mogą liczyć na rabaty?

Tomasz Rusek

Nareszcie! Jest już miejska karta seniora, która uprawnia do zniżek gorzowian po 60. roku życia. Podpowiemy dziś wam jak ją zdobyć i gdzie możecie liczyć na rabaty. Np. u pani Jolanty!

Jolanta Kożuchowska jest protetykiem słuchu w firmie Audiofon (ma swoją siedzibę w samym centrum, przy głównym skrzyżowaniu). Jej zakład jest pierwszy w katalogu zniżek dla posiadaczy karty seniora. - Dlaczego zaoferowaliśmy upusty dla seniorów? Bo to ważna grupa w Gorzowie. Liczna. Której nasze usługi na pewno się przydadzą - tłumaczyła nam wczoraj pani Jolanta. I zaprasza klientów z kartą seniora. Jej propozycja to darmowe badanie słuchu oraz 10 proc. upustu na akcesoria do aparatów słuchowych i 5 proc. na baterie do nich.

W sumie w programie zniżkowym dla gorzowian po 60. roku życia, który dosłownie teraz ruszył, jest już łącznie 30 salonów, sklepów, punktów handlowych i instytucji kultury.

Gdzie można liczyć na niższe ceny? Czytaj w środę, 5 kwietnia, w "Gazecie Lubuskiej" i w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Tomasz Rusek

Najwięcej moich tekstów znajdziecie obecnie na stronie międzyrzecz.naszemiasto.pl. Żyję newsami, ciekawostkami, inwestycjami, problemami i dobrymi wieściami z Międzyrzecza, Skwierzyny, Trzciela, Przytocznej, Pszczewa i Bledzewa.
To niezywkły powiat, moim zdaniem jeden z najpiękniejszych (i najciekawszych!) w Lubuskiem. Są tam też wspaniali ludzie, z którymi mam szansę porozmawiać na facebookowym profilu Głos Międzyrzecza i Skwierzyny. Wpadnijcie tam koniecznie. Udało się nam stworzyć wraz z ponad 15 tysiącami ludzi fajne, przyjazne miejsce, gdzie znajdziecie newsy, piękne zdjęcia, relacje z ważnych wydarzeń i - codziennie! - najnowszą prognozę pogody. Bo od pogody zaczynamy dzień.


Staram się pilnować najważniejszych spraw i tematów. Sporo piszę o:


jeziorze Głębokim, o inwestycjach, czy atrakcjach turystycznych, ale poruszamy (MY - bo wiele tematów do załatwienia i opisania podpowiadacie Wy, Czytelnicy) dziesiątki innych spraw. 
Dlatego przy okazji wielkie dzięki za Wasze komentarze, opinie, zaangażowanie i wsparcie.Zdarza się też, że piszę o Gorzowie. To moje rodzinne miasto, które - tak lubię myśleć - znam jak własną kieszeń. Cały czas się zmienia, rozbudowuje, wiecznie są tu jakieś remonty i inwestycje, więc pewnie jeszcze przez lata nie zabraknie mi tematów! 


Do Gazety Lubuskiej (portal międzyrzecz.naszemiasto.pl jest jej częścią) trafiłem niemal 20 lat temu. Akurat zakończyłem swoją kilkuletnią przygodę z Radiem Gorzów i Radiem Plus, więc postanowiłem się sprawdzić w słowie pisanym (choć mówione było świetną przygodą). I tak się sprawdzam, i sprawdzam, i sprawdzam. Musicie bowiem wiedzieć, że Lubuska sprzed nastu lat i obecna to zupełnie inne gazety. Dziś, poza pisaniem, robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, przygotowujemy relację. Żaden dzień nie jest takim sam. I chyba dlatego tak lubię tę pracę.

Lubię też: • jazdę na rowerze

 • pływanie

 • urlopy

 • gołąbki

 • seriale

 • lenistwonie przepadam za: • winem

 • górami

 • ogórkową

 • tłumem

 • hałasami

 • wczesnym wstawaniem (aczkolwiek nieźle mi wychodzi!)OK, w ostateczności mogę zjeść ogórkową.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.