Ilona Burkowska

30-tysięczna karta ZGranej Rodziny wydana! Trafiła do 8-miesięcznego Kajtka z Zielonej Góry

Na 30-tysięczną kartę załapał się Kajtek z Zielonej Góry Fot. Mariusz Kapała Na 30-tysięczną kartę załapał się Kajtek z Zielonej Góry
Ilona Burkowska

We wtorek, 8 grudnia, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym wiceprezydent Wioleta Haręźlak oficjalnie wręczyła 30-tysięczną kartę ZGranej Rodziny.

Jej posiadaczem jest 8-miesięczny Kajetan Silny. - W związku z tym, że synek bardzo pokochał basen i zabawę w wodzie, postanowiłam wyrobić kartę także dla niego, by móc korzystać z zaproponowanych rabatów i zniżek - mówi jego mama Barbara. I przyznaje, że z programu korzystała już ze starszą córką Zuzią. Bo to świetna inicjatywa!

Program ZGrana Rodzina, który działa w mieście od 2014 roku, skierowany jest do wszystkich mieszkańców Zielonej Góry, którzy są tu zameldowani i jednocześnie są rodzicami przynajmniej jednego dziecka w wieku poniżej 18 lat. Dzięki karcie rodziny można korzystać z wielu zniżek i rabatów, np. na basen, zajęcia dla dzieci, usługi stomatologiczne itp. Więcej informacji o programie oraz podpowiedzi, jak starać się o kartę znajdziecie na zgranarodzina.pl.

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.