46-latek postrzelił się w kościele

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

46-latek postrzelił się w kościele

Renata Hryniewicz

W piątek wieczorem w kościele NMP Królowej Polski w Słubicach 46-letni mężczyzna strzelił sobie w głowę. Samobójczego strzału nie przeżył.

Policja ustala przyczyny tragicznego zdarzenia. W miniony piątek około godz. 19.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. 1 Maja w Słubicach 46-letni mężczyzna strzelił sobie w głowę. Rannego mężczyznę znalazł ksiądz...

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o godz. 19.10. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nikogo nie było w głównej części kościoła. Mężczyznę znalazł ksiądz, który był w zakrystii. Usłyszał huk, wybiegł i zobaczył leżącego przed ołtarzem mężczyznę – relacjonowała nam na gorąco Magdalena Jankowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

 Rannego mężczyznę znalazł ksiądz...
Renata Hryniewicz Rannego mężczyznę znalazł ksiądz...

Mężczyzna jeszcze żył. Wezwano helikopter, niestety przed przylotem pomocy medycznej 46-latek zmarł.
– Mężczyzna użył przedmiotu zrobionego sposobem domowym. Nie wiemy, czy w środku znajdowały się naboje czy inne środki miotające. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pod nadzorem prokuratora trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia – mówiła nam M. Jankowska.

Renata Hryniewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.