Aby zarejestrować auto w Słubicach , trzeba stanąć w kolejce około godz. 5!

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Aby zarejestrować auto w Słubicach , trzeba stanąć w kolejce około godz. 5!

Renata Hryniewicz

Właśnie jestem przed starostwem w Słubicach, gdzie aby zarejestrować pojazd, trzeba czekać od 4.30, bo są tutaj takie kolejki - napisał do nas w środę Czytelnik. Wczoraj sprawdziłam: ma rację!

Jest czwartek, tuż przed godz. 5. Podjeżdżam przed wydział komunikacji i dróg w starostwie powiatowym. Przed budynkiem stoi już mężczyzna. Ma czapkę, kaptur, rękawiczki, a na szyi zawinięty szalik. Podchodzę do niego i pytam, „czy czeka na otwarcie wydziału komunikacji.

- Tak - odpowiada.

- Tak wcześnie? Dlaczego? - dopytuję.

 • Dlaczego do wydziału komunikacji ludzie czekają od 5 rano?
 • Co na to starostwo?

 

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.