Leszek Kalinowski

Akcja Charytatywna Choinka wspiera schronisko dla zwierząt w Zielonej Górze. Każdy z nas może pomóc!

#CharytatywnaChoinka to organizowana co roku przez Karmimy Psiaki  świąteczna akcja, która ma na celu pomoc psiakom i kociakom przebywającym w schro Fot. Archiwum Karmimy Psiaki #CharytatywnaChoinka to organizowana co roku przez Karmimy Psiaki świąteczna akcja, która ma na celu pomoc psiakom i kociakom przebywającym w schroniskach
Leszek Kalinowski

Trwa #CharytatywnaChoinka - wyjątkowa akcja na rzecz bezdomnych zwierzaków organizowana co roku przez Karmimy Psiaki, podczas której internauci wysyłają gwiazdkowe prezenty do schronisk. Na wsparcie czeka 700 psiaków i kociaków z 23 schronisk z całej Polski. W akcji bierze udział również schronisko w Zielonej Górze.

#CharytatywnaChoinka to organizowana co roku przez Karmimy Psiaki świąteczna akcja, która ma na celu pomoc psiakom i kociakom przebywającym w schroniskach. Do 27 grudnia każdy z nas może wysłać gwiazdkowy prezent bezdomnemu zwierzakowi. Wszystko odbywa się online na stronie internetowej www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka

Charytatywna Choinka dla zwierząt ze schroniska w Zielonej Górze

W tym roku w ramach akcji #CharytatywnaChoinka można wspierać także podopiecznych schroniska w Zielonej Górze prowadzonego przez Inicjatywę dla Zwierząt. To konkretna pomoc w odpowiedzi na konkretne potrzeby. Mechanizm akcji jest bardzo prosty i intuicyjny. Organizatorzy stawiają na pomoc celowaną, tak by odpowiedzieć na indywidualne potrzeby psiaków i kociaków.

Charytatywną Choinkę wspiera wiele znanych osób

Na pomoc czeka niemal 700 czworonogów z 23 schronisk z całej Polski. Każdy z nich ma przypisany koszyk produktów wskazanych przez organizację sprawującą nad nim opiekę bezpośrednią - może znajdować się w nim specjalistyczna karma, ubranko na zimę czy nowe legowisko. Dzięki temu czworonogi otrzymają paczki dostosowane do ich konkretnych indywidualnych potrzeb.

Zobacz film z wystawy zwierząt, które zginęły w wypadkach samochodowych.

Internauci wysłali już ponad 2272 paczek o łącznej wartości 105 044 zł, a inicjatywę wsparło wielu znanych, m.in. Joanna Jabłczyńska, Ewa Gawryluk, Angelika Wątor, Macademian Girl, Red Lipstick Monster.

Zobacz też
ZBIÓRKA NA KOTKI ZE SCHRONISKA

Leszek Kalinowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.