Leszek Kalinowski

Akcja Charytatywna Choinka wspiera schronisko dla zwierząt w Zielonej Górze. Każdy z nas może pomóc!

#CharytatywnaChoinka to organizowana co roku przez Karmimy Psiaki  świąteczna akcja, która ma na celu pomoc psiakom i kociakom przebywającym w schro Fot. Archiwum Karmimy Psiaki #CharytatywnaChoinka to organizowana co roku przez Karmimy Psiaki świąteczna akcja, która ma na celu pomoc psiakom i kociakom przebywającym w schroniskach
Leszek Kalinowski

Trwa #CharytatywnaChoinka - wyjątkowa akcja na rzecz bezdomnych zwierzaków organizowana co roku przez Karmimy Psiaki, podczas której internauci wysyłają gwiazdkowe prezenty do schronisk. Na wsparcie czeka 700 psiaków i kociaków z 23 schronisk z całej Polski. W akcji bierze udział również schronisko w Zielonej Górze.

#CharytatywnaChoinka to organizowana co roku przez Karmimy Psiaki świąteczna akcja, która ma na celu pomoc psiakom i kociakom przebywającym w schroniskach. Do 27 grudnia każdy z nas może wysłać gwiazdkowy prezent bezdomnemu zwierzakowi. Wszystko odbywa się online na stronie internetowej www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka

Charytatywna Choinka dla zwierząt ze schroniska w Zielonej Górze

W tym roku w ramach akcji #CharytatywnaChoinka można wspierać także podopiecznych schroniska w Zielonej Górze prowadzonego przez Inicjatywę dla Zwierząt. To konkretna pomoc w odpowiedzi na konkretne potrzeby. Mechanizm akcji jest bardzo prosty i intuicyjny. Organizatorzy stawiają na pomoc celowaną, tak by odpowiedzieć na indywidualne potrzeby psiaków i kociaków.

Charytatywną Choinkę wspiera wiele znanych osób

Na pomoc czeka niemal 700 czworonogów z 23 schronisk z całej Polski. Każdy z nich ma przypisany koszyk produktów wskazanych przez organizację sprawującą nad nim opiekę bezpośrednią - może znajdować się w nim specjalistyczna karma, ubranko na zimę czy nowe legowisko. Dzięki temu czworonogi otrzymają paczki dostosowane do ich konkretnych indywidualnych potrzeb.

Zobacz film z wystawy zwierząt, które zginęły w wypadkach samochodowych.

Internauci wysłali już ponad 2272 paczek o łącznej wartości 105 044 zł, a inicjatywę wsparło wielu znanych, m.in. Joanna Jabłczyńska, Ewa Gawryluk, Angelika Wątor, Macademian Girl, Red Lipstick Monster.

Zobacz też
ZBIÓRKA NA KOTKI ZE SCHRONISKA

Leszek Kalinowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.