Ależ Stal Gorzów świętowała!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Ależ Stal Gorzów świętowała!

Jarosław Miłkowski

Stal Gorzów świętuje w tym roku jubileusz 70-lecia klubu. Z tej okazji zorganizowała galę, na której zjawiło się wielu byłych i obecnych zawodników żółto-niebieskiej drużyny.

- Jesteśmy najbardziej utytułowanym klubem w sportowym w mieście i regionie. Jesteśmy ambasadorami Gorzowa i jesteśmy z tego dumni. Stal Gorzów to wielki klub, a nic, co wielkie, nie jest dziełem jednego człowieka. Dziękuję, że jesteście z nami – mówił w sobotni wieczór w Filharmonii Gorzowskiej Ireneusz Maciej Zmora, aktualny prezes Stali Gorzów. Zwracał się do zawodników, działaczy, sponsorów i przyjaciół klubu – w sumie około 600 osób, które przyszły na kulminację obchodów 70-lecia Stali.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Czego prezes Falubazu życzy Stali Gorzów?
 • Kto zdobył najwięcej punktów?
 • Za czym tęskni Cezary Owiżyc?
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.