Anonse od samotnych - czytaj i poznaj kogoś bliskiego

Czytaj dalej
(ika)

Anonse od samotnych - czytaj i poznaj kogoś bliskiego

(ika)

Zobacz, kto tak jak Ty poszukuje swojej drugiej połowy...

merytka, wdowa lat 61. Jestem szczupłą i niską osobą. Miła, spokojna i samotna. Mieszkam w okolicy Międzyrzecza i Świebodzina. Chciałabym poznać Pana z okolicy i podobnym wieku. Samotnej jest mi bardzo źle, może ktoś wypełni pustkę mojego serca. Nie szukam przygód, lecz stabilnego związku.
ZNGGH

A Samotny, zadbany ,średniego wzrostu i wagi, młody wygląd, bezkonfliktowy i bez nałogów, stały dochód. Pragnę poznać samotną panią do lat 48 o zbliżonych walorach. Preferuję powiat świebodziński i ościenne.
5TYW2

A Witam miłe panie. Może tu znajdę drugą połowę na dalsze życie. Samotną, skromną, domatorkę, w wieku 45-50 lat, 160/55, szczupłą, w miarę atrakcyjną, lubiącą chodzić w spódniczkach, bez dzieci, bez pracy, być może po przejściach. Lubiącą ciepło domowego ogniska, znudzoną samotnością, lubiącą przyrodę, spacery, rowery, w niektórych sprawach lubiącą pofantazjować. Posiadam własne M do zamieszkania wspólnie. Ja pracuję aktywnie zawodowo. Ze swojej strony obiecuję szacunek, zaufanie, przyjaźń. Interesuje mnie tylko i wyłącznie stały związek bez przygód. Ja mam 59/177/80. Zanim zadzwonisz lub napiszesz, zastanów się. Tylko poważne oferty.
41KP1

A Samotna pozna pana bez nałogów i zobowiązań, w wieku 76-78 lat, o wzroście powyżej 175 cm, ceniącego wzajemny szacunek. Szczegóły telefonicznie lub na spotkaniu. Cel: przyjaźń. Na SMS-y nie odpisuję.
R3K7N

A Sympatyczna, zadbana blondynka 48/170 z Lubuskiego, pozna wysokiego, zadbanego pana w wieku 45-50 lat. Proszę o SMS-y z opisem
E1XEG

A Mam 45 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Jestem spokojną osobą, szczerą, niepalącą, ale brakuje mi bliskiej osoby, z którą mogłaby dzielić dobre i złe chwile. Jestem po rozwodzie i samotnie wychowuję 11-letnią córkę. Szukam normalnego odpowiedzialnego, uczciwego Pana, bez nałogów i nieszukającego przygód. Tylko poważne oferty .
6APAU

A Miła, z poczuciem humoru 47-latka, pozna miłego pana do 52 lat z okolic Nowej Soli.
CGE5B

A Ja: 64 lata prawie emeryt, ale jeszcze dorabiający, bez nałogów, średniej budowy i wzrostu, samotny po przejściach, ale dobrze sobie radzący. Lubię rozwiązywać krzyżówki, spacer, dobry film w kinie, jak również od czasu do czasu potańczyć. Chciałbym poznać panią do lat 60, bez nałogów, bez zobowiązań, szczupłą, równie samotną jak ja, dla której nie ma tematów tabu. Bardzo ważna dla mnie jest szczerość i zaufanie, bez tego nie wyobrażam sobie żadnego związku. Nie szukam przygód, tylko poważne oferty. Proszę wyłącznie o telefony, najlepiej wieczorem, na SMS-y nie odpisuję.
3B36R

A Jestem w trakcie rozwodu, mam dwoje dzieci, poszukuję partnera na stałe z okolic Sulechowa, Zielonej Góry w wieku do 45 lat, przygody mnie nie interesują.
2CCFG

A Pani lat 76, samotna, zadbana, z mieszkaniem, z poczuciem humoru, pozna pana w tym samym wieku, uczciwego i szczerego.
1M96A

A Witam! Mam 27 lat, jestem atrakcyjną blondynką, wzrost - 164 cm, włosy kręcone, jestem szczupła, mam piękną, małą córkę. Szukam pana na stałe, bez nałogów, w stanie wolnym, który posiada prace na stałe, nie pije, mile widziany z samochodem, w wieku 35 - 40 lat z Gorzowa Wlkp. lub okolic, który jest w sieci Plus.
NN4K9

A Mam 43 lata, 175 cm wzrostu, poruszam się na wózku po wypadku samochodowym. Jestem samodzielny i niezależny finansowo, z dobrym charakterem, bez nałogów. Poznam dobrą kobietę w wieku do 43 lat, do 70 kg, może mieć dziecko. Pani powinna być wyrozumiała, z dobrym charakterem. Jeśli chcesz być kochana i kochać, to zapraszam. Więcej - gdy napiszesz i będziemy mogli się poznawać, bo tylko w taki sposób możemy odkrywać siebie nawzajem.
9FX5N

A 71-latek, wzrost 186 cm, waga 89 kg, poznam panią w wieku zbliżonym do mojego lub starszą. Jestem z Zielonej Góry, mam własnościowe mieszkanie przytulne i jestem bez żadnego nałogu. Chciałbym razem spędzić sylwestra. Jestem wesoły, atrakcyjny i nie szukam przygód, mam wyższe wykształcenie i jestem wdowcem od 2001 roku, bez zobowiązań, mam dwa rowery i kotka rozrabiakę.
DE6FK

A Mam na imię Ryszard, lat 63, jestem wdowcem, mieszkam w Zielonej Górze, chciałbym poznać wolną kobietę, w wieku od 58 do 65 lat, także z Zielonej Góry lub bliskich okolic, która myśli poważnie o stałym związku. Bardzo proszę o telefony.
CGSD1

A Mam na imię Jurek, lat 35, mieszkam w Zielonej Górze, chciałbym poznać wolną kobietę w wieku od 30 do 42 lat, także z Zielonej Góry, która myśli poważnie o stałym związku. Proszę o SMS-y i telefony.
CEDWT

A Dwie panie 60 plus, poznają panów 70 plus. Dzwonić proszę po godz. 16.00. Bez SMS-ów.
TDTNG

A Jestem wdowcem, mam 80 lat, 175 cm, 80 kg, doskwiera mi samotność. Chciałbym poznać panią w podobnym wieku, która też jest sama. Ja jestem finansowo niezależny, nie piję, nie palę, jestem zmotoryzowany. Na spotkanie mogę w każdej chwili dojechać.
4GXJB

A Mam 57 lat, jestem kawalerem, poszukuję kobiety w wieku od 60 do 67 lat.
K2ZS5

A Blondynka 59/160/58 kg miła, zadbana, z poczuciem humoru, niezależna, pozna pana w zbliżonym wieku, o podobnych cechach. Dobrze, by pan miał powyżej 170 cm wzrostu, był zmotoryzowany. Nie szukam przygód ani przelotnych romansów. Szukam pana z okolic Zielonej Góry, Sulechowa, Świebodzina.
NH882

Redakcja „Gazety Lubuskiej”nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych ogłoszeń. Anonse są potwierdzane telefonicznie.

Jak dostać numer do samotnej osoby
Osoba zainteresowana anonsem w „Gazecie Lubuskiej” wysyła SMS-a o treści odp.(i tu wpisuje kod znajdujący się przy ogłoszeniu) na nr 71466 (koszt 1,23 zł z VAT). W SMS-ie zwrotnym dostaje nr telefonu do autora ogłoszenia.
Uwaga! Nadanie ogłoszenia w rubryce We Dwoje jest bezpłatne, anonse przed publikacją są potwierdzane telefonicznie.

(ika)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.