Artyści, wyjdźcie na ulice! Szlak nie musi być tylko jeden

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Artyści, wyjdźcie na ulice! Szlak nie musi być tylko jeden

Jarosław Miłkowski

Tysiące mieszkańców na Nocnym Szlaku Kulturalnym pokazało, że na takie imprezy jest zapotrzebowanie. Róbmy je zatem częściej!

Na Nocny Szlak Kulturalny wyszedłem już o 17.00. Z reporterskim aparatem biegałem do północy, a i tak – jak przed chwilą policzyłem – odwiedziłem tylko 20 przystanków z 37 miejsc, jakie były do zobaczenia. W niedzielę naszła mnie refleksja: szlak kulturalny powinien być częściej niż raz w roku.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.