Renata Hryniewicz

Atak na taksówkarza, kradzież na stacji paliw... Co się dzieje w Sulęcinie?

Atak na taksówkarza, kradzież na stacji paliw... Co się dzieje w Sulęcinie? Fot. Tomasz Czachorowski
Renata Hryniewicz

W poniedziałek ok. godz. 18 na taksówkarza napadło trzech mężczyzn i kobieta. Nie podobało im się, że taksówkarz chce zapłaty za kurs z „góry”

Było krótko przed godziną 18. Do taksówki wsiadło trzech mężczyzn i jedna kobieta. Zażyczyli sobie kurs do Torzymia.

- Chcieli, bym zawiózł ich najpierw do Torzymia, a potem do Wędrzyna. Powiedziałem, że będzie to kosztowało 85 zł. Nie podobało im się to. Mówili, że inni taksówkarze biorą mniej - relacjonuje Tadeusz Jóźwin, napadnięty taksówkarz.

Czy za tymi zdarzeniami stoją te same osoby?

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.