Jarosław Miłkowski

Awaria goniła awarię. Dziś, jutro też może nie być u nas prądu. Dlaczego?

Dlaczego czasem mamy przerwę w dostawie prądu? To nie zawsze musi być awaria, to nie muszą być też prace utrzymaniowe. Niekiedy dochodzi do tego, bo Fot. Paweł Relikowski Dlaczego czasem mamy przerwę w dostawie prądu? To nie zawsze musi być awaria, to nie muszą być też prace utrzymaniowe. Niekiedy dochodzi do tego, bo operator podłącza nowego odbiorcę.
Jarosław Miłkowski

Kilka tysięcy osób było bez prądu po awarii w Zielonej Górze. W najbliższych dniach prądu może nie być w innych miejscowościach. Dostawca ma w planach prace bieżące.

- Mam w zamrażarce zapasy mięsa na komunię wnuczki. Boję się, że jeśli tego prądu dłużej nie będzie, to mi się wszystko rozmrozi - mówiła nam w poniedziałkowe popołudnie Czytelniczka. Była jednym z tysięcy zielonogórzan, których dotknęła awaria prądu.
- Na ulicy Bohaterów Westerplatte jest horror. Nie działa sygnalizacja świetlna. Na da się ani swobodnie przejść, ani przejechać - dzwonił z kolei kierowca.

 • Jakie były problemy z prądem w Zielonej Górze?
 • Jakie prace zaplanowała firma Enea Operator na najbliższe dni?
 • Gdzie sprawdzisz, czy nie wyłączą prądu u Ciebie?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.