Natalia Dyjas-Szatkowska

Aż 70 tysięcy złotych dla zielonogórskich rodzin, by mogły przeżyć zimę w cieple

Krzysztof Kwiecień - prezes Elektrociepłowni „Zielona Góra” przekazuje czek na 70 tys. zł prezydentowi Januszowi Kubickiemu Fot. Natalia Dyjas Krzysztof Kwiecień - prezes Elektrociepłowni „Zielona Góra” przekazuje czek na 70 tys. zł prezydentowi Januszowi Kubickiemu
Natalia Dyjas-Szatkowska

To ciepły prezent na święta dla wielu zielonogórzan. Miasto, Elektrociepłownia i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej podpisały porozumienie, dzięki któremu najubożsi dostaną wsparcie na rachunki związane z ogrzewaniem.

- Kontynuujemy dobre praktyki - mówi prezes Elektrociepłowni „Zielona Góra”, Krzysztof Kwiecień. - W tym roku przekazujemy 70 tysięcy złotych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. By wspomóc najbiedniejszych mieszkańców Zielonej Góry, korzystających z ekologicznego ciepła sieciowego, które dostarczamy naszymi ciepłociągami. Cieszymy się, że przyszło nam podpisać to porozumienie właśnie w mikołajki.

  • Elektrociepłownia "Zielona Góra" wspiera najbardziej potrzebujących. W jaki sposób? 

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Jestem rodowitą zielonogórzanką. Na co dzień pracuję w zielonogórskim dziale miejskim. W "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i... teatrologiem. W obszarze moich działań, oprócz Zielonej Góry, znajduje się również powiat zielonogórski. Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańców, sprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. A jest co tutaj zwiedzać!

Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.

Kontakt do mnie: ndyjas@gazetalubuska.pl
Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.