Łukasz Koleśnik

Będą się dobrze bawić, a także zbierać pieniądze, aby pomóc

Każdego roku uczestnicy bawią się na balu Esquadry i zbierają pieniądze, aby pomóc. Fot. Esquadra Gubin Każdego roku uczestnicy bawią się na balu Esquadry i zbierają pieniądze, aby pomóc.
Łukasz Koleśnik

Za niecałe dwa tygodnie odbędzie się kolejna odsłona balu charytatywnego organizowanego przez stowarzyszenie Esquadra. Na co będą zbierane pieniądze?

Stowarzyszenie Esquadra od lat słynie z tego, że pomaga najczęściej chorym bądź potrzebującym dzieciom z regionu Gubina. I przez te lata pomagali tak dobrze, że zaczyna brakować tych chorych, co oczywiście dobrze świadczy o działalności stowarzyszenia.

Jednak Esquadra wciąż chce działać, wynajduje nowe cele, organizuje sztandarowe imprezy. Jedną z nich jest zbliżający się bal charytatywny. W tym roku odbędzie się piąta odsłona tego wydarzenia. Jednak tym razem pieniądze nie będą zbierane dla chorych. Więc dla kogo?

Stowarzyszenie Esquadra od lat słynie z tego, że pomaga najczęściej chorym bądź potrzebującym dzieciom z regionu Gubina. I przez te lata pomagali tak dobrze, że zaczyna brakować tych chorych, co oczywiście dobrze świadczy o działalności stowarzyszenia.

 

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.