Będzie kilka szlaków kultury w Gorzowie? My jesteśmy za. Kto jeszcze?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Będzie kilka szlaków kultury w Gorzowie? My jesteśmy za. Kto jeszcze?

Jarosław Miłkowski

Po ostatnim Nocnym Szlaku Kulturalnym zaproponowaliśmy w GL, by stworzyć więcej podobnych imprez. Naszemu pomysłowi przyklasnęli już m.in. dyrektorzy teatru i filharmonii.

- Jak widzę pana entuzjazm, to daję się przekonać do pomysłu poszerzenia Nocnego Szlaku Kulturalnego – mówił mi w ubiegłym tygodniu Mariusz Wróbel, dyrektor Filharmonii Gorzowskiej. Rozmawiałem z nim o pomyśle, jaki w redakcji zrodził się po sukcesie ostatniego Nocnego Szlaku Kulturalnego.

Widząc, że 2 czerwca na różne spektakle, wystawy, koncerty i inne atrakcje niekoniecznie „pod chmurką” wyszły niezliczone tłumy gorzowian, zaproponowaliśmy, aby podobne akcje były w mieście częściej.

Dlaczego można rozszerzyć szlak kultury?

Kto wpadł na pomysł koncertu na skrzyżowaniu koło katedry?

Jaki pomysł na prezydent Jacek Wójcicki?

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.