Tomasz Rusek

Będzie nowy żłobek i nowe przedszkole. Na tę inwestycję mieszkańcy czekali od lat

Tak ma się prezentować nowa placówka. W sumie inwestycja kosztować będzie około 10 mln zł Fot. materiały miasta Tak ma się prezentować nowa placówka. W sumie inwestycja kosztować będzie około 10 mln zł
Tomasz Rusek

Najpierw żłobek dla 60 maluchów, a potem jeszcze przedszkole dla 300 dzieci. Tak wygląda plan władz Drezden¬ka na najbliższe lata. I są na to konkretne pieniądze!

Jest początek grudnia 2018 r. Burmistrz Karolina Piotrowska dopiero co zaczęła rządzić miastem. Podczas pierwszej rozmowy pytamy ją o najważniejszą i najpilniejszą inwestycję.
„Żłobek - to na dziś najpilniejsza potrzeba. Drezdenko jest białą plamą pod względem opieki nad najmłodszymi dziećmi. Musimy to zmienić.

CZYTAJ DALEJ:

  • Wielka inwestycja w Drezdenku
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.