Łukasz Koleśnik

Bez dofinansowania nie będzie modernizacji stadionu w Gubinie. A potrzeba bardzo dużo pieniędzy...

Gubiński urząd ma już prawie wszystkie dokumenty, jednak bez dofinansowania inwestycja nie będzie realizowana. Fot. Urząd Miasta Gubin Gubiński urząd ma już prawie wszystkie dokumenty, jednak bez dofinansowania inwestycja nie będzie realizowana.
Łukasz Koleśnik

Odnowiony stadion miejski w Gubinie pięknie się prezentuje. Obecnie tylko na wizualizacjach. Na samą inwestycję trzeba będzie jednak trochę poczekać.

Burmistrz Bartłomiej Bartczak jeszcze przed poprzednimi wyborami samorządowymi obiecywał budowę nowej hali sportowej. Ta właśnie powstaje. - Mam kolejne marzenie. Chodzi o modernizację naszego starego stadionu miejskiego - przyznaje włodarz Gu¬bina. - To jest mój cel. Mam nadzieję, że uda się go osiągnąć w tej kadencji.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.