Bezduszny listonosz przejechał mi kota - twierdzi właściciel kota

Czytaj dalej
Fot. archiwum czytelnika
Renata Hryniewicz

Bezduszny listonosz przejechał mi kota - twierdzi właściciel kota

Renata Hryniewicz

Listonosz przejechał naszego kota! Popatrzył tylko na cierpiące zwierzę i odjechał - poinformował nas pan Bartłomiej z Gronowa.

Do zdarzenia doszło 7 lutego w małej wiosce Gronów pod Ośnem Lubuskim. Listonosz obsługujący rejon pojechał z paczką do ojca pana Bartłomieja. - Jak odjeżdżał, przejechał mojego kota. Nawet gdy usłyszał odgłos zwijającego się z bólu zwierzaka, zatrzymał się parę metrów dalej, popatrzył i nie zareagował. Zwyczajnie sobie odjechał bez udzielenia jakiejkolwiek pomocy - relacjonuje pan Bartłomiej.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Jak zareagował listonosz?
 • Czego żąda właściciel kota?
Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.