Oprac. Jakub Lesiński

Biegnij z nami w GL Run!

Tak wygląda medal dla wszystkich uczestników, którzy ukończą GL Run oraz oficjalna koszulka Fot. archiwum "GL" Tak wygląda medal dla wszystkich uczestników, którzy ukończą GL Run oraz oficjalna koszulka
Oprac. Jakub Lesiński

Już w sobotę, 7 października odbędzie się pierwsza edycja Gazeta Lubuska Run. Skończyły się zapisy elektroniczne. Zgłosić można się na miejscu

Bazą i biurem Gazeta Lubuska Run jest Ośrodek Wypoczynkowy Karina w Pszczewie, znajdujący się przy ul. Wybudowanie 15. Bieg odbędzie się na następujących dystansach: główny - ok. 10,5 km (dwie pętle); hobby - ok, 5.3 km (jedna pętla); dzieci i młodzieży - 400 metrów oraz 1.200 metrów. Zapisy elektroniczne trwały do 1 października. Obecnie biegacze mogą zapisać się wyłącznie osobiście w biurze zawodów. Na starcie będzie można spotkać znanych sportowców, m.in. Tomasza Kucharskiego, Pawła Czapiewskiego, czy Monikę Michalik.

Wydawanie pakietów

Pakiety startowe odbieramy osobiście. W przypadku uczynienia tego przez osobę upoważnioną, musi ona posiadać pisemne upoważnienie od osoby, której pakiet jest odbierany (z numerami dowodów osobistych, którymi legitymują się obie osoby lub numerami innych dokumentów, stwierdzających tożsamość).

Warunkiem odebrania pakietu startowego jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość, a także podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w Biegu i zapoznanie się z regulaminem imprezy „Gazeta Lubuska Run”. W przypadku nieletnich - także podpisanej zgody rodzica lub opiekuna prawnego na start w zawodach. W biurze zawodów, w godzinach jego pracy można także zapisać się na nasze biegi. Została nam jeszcze następująca ilość miejsc: główny - 30 miejsc; hobby - 15 (w obu pakiet kosztuje 80 zł); dzieci i młodzieży: 20 (tutaj 20 zł, płatność wyłącznie gotówką).

Szatnie, prysznice, depozyt

Toalety i natryski z ciepłą wodą dla zawodników zlokalizowane będą w budynku sanitarnym, za budynkiem recepcji ośrodka. W tych samych pomieszczeniach będzie można także przebrać się. Depozyt zlokalizowany będzie naprzeciwko biura zawodów, w jednym z domków campingowych. Organizator nie odpowiada za wartościowe przedmioty pozostawione w depozycie. Wydanie depozytu na podstawie okazanego numeru startowego.

Dekoracje i konkurs

Po zakończeniu ostatniego z biegów - w okolicach plaży - odbędą się dekoracje zwycięzców, a także konkurs z nagrodami dla wszystkich uczestników (osobno dla biegów dziecięcych). Warunkiem odebrania nagrody w konkursie jest osobista obecność i okazanie numeru startowego.

Świadczenia i atrakcje

Na mecie na zawodników czekać będzie bufet z wodą, ciepłymi napojami oraz owocami. Za okazaniem numeru startowego będzie także można zdjęć ciepłą zupę we wiacie obok biura zawodów. Ponadto na uczestników będzie czekał namiot, w którym będzie można skorzystać z masażu. Na terenie ośrodka będzie także zlokalizowany punkt z animacjami dla dzieci.

Program zawodów

Piątek,6 października: godz. 18.00-20.00 - wydawanie pakietów startowych. Sobota,7 października: 8.30 - otwarcie biura zawodów, wydawanie numerów i pakietów startowych; 11.00 - zamknięcie biura (UWAGA! Wydawanie numerów na bieg dzieci i młodzieży do godz. 10.30); 11.15 - start biegu dzieci i młodzieży na 400 m; 11.20 - start biegu dzieci i młodzieży na 1200 m; 12.00 - wspólny start biegu głównego na 10 km i biegu hobby na 5 km; 14.00 - dekoracja zwycięzców; 14.20 - konkurs z nagrodami; 14.45 - zakończenie.

Oprac. Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.