Materiał informacyjny

Biuro rachunkowe LIBRO

Biuro rachunkowe LIBRO
Materiał informacyjny

Biuro rachunkowe LIBRO zajmuje się świadczeniem usług związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów (księgowość uproszczona) oraz ewidencji ryczałtowej.

Prowadzimy rozliczenia z ZUS i sprawy kadrowo – płacowe.

Posiadamy ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone w związku ze świadczeniem usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na kwotę 10 000 Euro.

Księgi rachunkowe (podatkowe) oraz podatkową księgę przychodów i rozchodów (PKPiR) prowadzimy z wykorzystaniem programy finansowo – księgowego SAGE SYMFONIA Pomagamy przy zakładaniu i rejestracji firmy.

Sporządzamy również deklaracje podatkowe dla osób prywatnych.

Współpraca z nami to nie tylko pewność dobrego rozliczenia, ale także oszczędności dla Twojej firmy. Nie musisz zatrudniać pracownika ani ponosić kosztów utrzymania kolejnego stanowiska pracy. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Stąd nasze biuro rachunkowe Gorzów Wlkp. to przede wszystkim atrakcyjne stawki. Ponadto jesteśmy mobilni. Przyjeżdżamy do twojej firmy po odbiór dokumentów. Jeśli wolisz spotkać się w innym miejscu, również nie mamy z tym problemów. Nasi księgowi chętnie wyjaśnią Ci wszelkie nurtujące kwestie i odpowiedzą na Twoje pytania związane z rachunkowością. Sami wysyłamy deklaracje do US i ZUS. Wyróżnia nas szeroki zakres usług.

Biuro rachunkowe LIBRO - wysoka jakość i profesjonalizm świadczonych usług oraz gwarancja poufności wszelkich dostarczonych do nas informacji. Nasze biuro rachunkowe w Gorzowie Wielkopolskim to idealne miejsce, jeśli szukasz rzetelnej księgowości i zależy Ci na szybkim załatwieniu sprawy.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.