BMW da pracę 300 osobom

Czytaj dalej
Fot. Mat. prasowe Goodman
Renata Hryniewicz

BMW da pracę 300 osobom

Renata Hryniewicz

Na powierzchni ponad 32 tys. mkw. powstaje magazyn BMW. Nie wiadomo jeszcze, ile osób znajdzie tu pracę, ale nieoficjalnie mówi się o 300

Będzie to centrum dystrybucyjne części zamiennych, które umożliwi dystrybucję ponad 60 tys. części i akcesoriów do 150 partnerów zlokalizowanych we wschodnich Niemczech i Polsce.

Dlaczego Świecko? Jak mówi inwestor, jest to lokalizacja pozwalająca obsługiwać rynki m.in. polsko - niemieckiego pogranicza. Magazyn będzie położony zaledwie 6 km od polsko-niemieckiej granicy i 110 km od Berlina, gdzie BMW ma swoją fabrykę.

Czytaj więcej:

 • Jakie korzyści z centrum będzie miała gmina?
 • czym będzie się zajmowało centrum dystrybucji? 
 • Gdzie się będzie mieściło?
Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.