Tomasz Rusek

Boniek. Pierwszy kot w Polsce, o którym debatowała rada miejska [GALERIA]

Kot Boniek mieszka w biurach OPS-u w Skwierzynie. A Wrocek - w pomieszczeniach wrocławskiego urzędu, gdzie urzęduje z prezydentem miasta Jackiem Sut Fot. materiały OPS/facebook Jacka Sutryka Kot Boniek mieszka w biurach OPS-u w Skwierzynie. A Wrocek - w pomieszczeniach wrocławskiego urzędu, gdzie urzęduje z prezydentem miasta Jackiem Sutrykiem
Tomasz Rusek

Boniek od lat mieszka w biurach skwierzyńskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Teraz ma problemy. Zajęła się nim cała rada miejska, radca prawny urzędu, a wkrótce będzie musiał zająć się burmistrz. Prezydent Wrocławia, który ma w urzędzie kota Wrocka, komentuje dla GL, że z powodu tej historii jest mu bardzo przykro.

Aż 13 minut skwierzyńscy radni poświęcili na sesji sprawie, w której jedną z głównych ról odegrał kot. Leniwy, słodki, grzeczny, czysty, zaszczepiony kociak został potraktowany jak... zagrożenie dla petentów. Choć w Ośrodku Pomocy Społecznej mieszka od dekady i nigdy nie zrobił niczego złego! Na temat jego obecności w urzędowym budynku wypowiedział się nawet radca prawny.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Rusek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.