Leszek Kalinowski

Brak ławek i krzywe chodniki też mogą być utrudnieniem dla mieszkańców Zielonej Góry

Chodnik na skrzyżowaniu ul. Działkowej i Zjednoczenia w Zielonej Górze aż prosi się o remont Fot. Mariusz Kapała Chodnik na skrzyżowaniu ul. Działkowej i Zjednoczenia w Zielonej Górze aż prosi się o remont
Leszek Kalinowski

Na łamach „GL” prosiliśmy Was o zgłaszanie w mieście zaniedbanych, zapomnianych przez służby porządkowe chodników. Okazało się, że problemów jest znacznie więcej. Czasem brak ławki, pełne kosze czy pełne dziur ulice stają się dla mieszkańców prawdziwą zmorą.

- Mam wielką prośbę, którą kieruję w swoim i moich sąsiadów imieniu - zgłosił się do redakcji Czytelnik, pan Jerzy. - Chciałbym, aby ktoś zajął się wyglądem chodników i schodów na os. Słonecznym. Jest tu tak nierówno, że w kwietniu się potknąłem i złamałem nadgarstek – dwa miesiące ręka w gipsie.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.