Łukasz Koleśnik

Budowa nowoczesnej hali sportowej w Gubinie coraz bliżej. Trzeba tylko znaleźć wykonawcę

Koncepcja nowej hali sportowej w Gubinie od lat krąży w internecie. Samorząd obecnie szuka wykonawcy do budowy. Fot. Urząd Miasta Gubin Koncepcja nowej hali sportowej w Gubinie od lat krąży w internecie. Samorząd obecnie szuka wykonawcy do budowy.
Łukasz Koleśnik

Jedna z największych planowanych inwestycji w mieście przygranicznym jest coraz bliżej realizacji. Budowa hali sportowej może ruszyć już w tym roku.

Jednym z głównych celów burmistrza Bartłomieja Bartczaka w tej kadencji było postawienie nowoczesnej hali sportowej w Gubinie. Zapowiadał inwestycję jeszcze przed ostatnimi wyborami. Wielkimi krokami zbliżają się kolejne wybory samorządowe, a hali sportowej wciąż nie ma.

To jednak nie znaczy, że miasto zrezygnowało z ogromnego zadania, zwłaszcza po tak wielu przygotowaniach (stworzenie koncepcji, wykonanie projektu, złożenie wniosków o dofinansowania). Teraz do budowy jest bliżej niż kiedykolwiek. Pozostał jeszcze jeden, jednak bardzo istotny krok do wykonania.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.