Łukasz Koleśnik

Budowa sali kinowej w Krośnie Odrzańskim ma sens, skoro będzie kino w Gubinie?

Tak ma wyglądać mediateka w Krośnie Odrzańskim, gdzie będzie się też znajdować sala kinowa Fot. Gmina Krosno Odrzańskie Tak ma wyglądać mediateka w Krośnie Odrzańskim, gdzie będzie się też znajdować sala kinowa
Łukasz Koleśnik

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku powstanie druga część galerii w Gubinie, a w niej kino. Czy teraz jest sens w Krośnie budować salę kinową, która planowana była w mediatece?

Trzy sale kinowe w Gubinie, w których, jak zapowiadają przedstawiciele firmy, będzie aktualny repertuar. Z drugiej strony Krosna Odrzańskiego jest Zielona Góra i duże kino w galerii Focus. Niektórzy mieszkańcy liczyli na to, że kino w jakiejś formie powróci do stolicy powiatu krośnieńskiego. Ale czy jest na to szansa, skoro kina będą działały w sąsiednich miastach?

 • W Gubinie powstanie sala kinowa? 
 • Co z kinami w sąsiednich miastach?
 • Kiedy można spodziewać się mediateki?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.