Budowa stacji paliw w Gorzowie wywołała jeden z większych protestów

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Budowa stacji paliw w Gorzowie wywołała jeden z większych protestów

Jarosław Miłkowski

Skala tego protestu może robić wrażenie. Przeciwko rozpoczętej już budowie stacji paliw na os. Staszica - tylko na piśmie - zaprotestowały już 733 osoby!

- Widzicie wszystko, tylko nie człowieka - mówiła wczoraj ze łzami w oczach pani Marianna z os. Staszica. Choć porusza się już o lasce, przyszła wczoraj do urzędu miasta, by sprzeciwić się budowie stacji paliw na jej osiedlu. Staje ona obok sklepu Intermarche przy ul. Fredry. W promieniu kilkuset metrów mieszkają tysiące ludzi, bo to jedno z bardziej zagęszczonych blokami osiedli w mieście.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.