Budżet Krosna Odrzańskiego na 2019 rok z inwestycjami, ale...

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Budżet Krosna Odrzańskiego na 2019 rok z inwestycjami, ale...

Łukasz Koleśnik

Przyszły rok znów będzie obfitował w inwestycje. Burmistrz Marek Cebula podkreślał podczas ostatniej sesji, że zadania wykonywane są nie tylko w roku wyborczym. Jednak, patrząc na budżet, będzie to trudny rok.

Gmina może pochwalić się tym, że w budżecie ma zapisane wielkie liczby. W_sumie planowane dochody mają wynieść ponad 81 mln zł. Wydatków będzie jednak więcej - blisko 90 mln zł (z czego wydatki majątkowe, czyli na inwestycje - ok. 22 mln zł). Do tego, jak przedstawiała skarbnik gminy, Ilona Ogiba, wskaźniki wyglądają mniej korzystnie niż w ostatnich latach. Przyczyną są m.in. znacznie wyższe ceny poszczególnych inwestycji.

  • Jakie inwestycje zaplanowano na 2019 rok?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.