Centrum Gorzowa w remoncie, więc kierowcy parkują, gdzie chcą

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Centrum Gorzowa w remoncie, więc kierowcy parkują, gdzie chcą

Jarosław Miłkowski

Miasto mamy rozkopane i kierowcy zaczęli parkować nawet przy głównym skrzyżowaniu w centrum. A policja zaczęła walkę z „dzikimi parkingami”.

- Centrum jest rozkopane, parkingów też mniej, więc musimy parkować właśnie tutaj – mówiła nam wczoraj przed południem pani Teresa z Górczy¬na. Wraz z mężem przyjechała do ubezpieczyciela, który mieści się przy ul. Warszawskiej. Auto zostawiła tuż przed budynkiem, dosłownie na wyremontowanym już torowisku. Podobnie jak ona zrobiło jeszcze wielu innych kierowców. Nasz dziennikarz doliczył się - w miejscu, które nie jest oficjalnie parkingiem i znajduje się parę kroków od remontowanej ul. Sikorskiego - w sumie 24 samochodów!

 • Jaka kara grozi za parkowanie "na dziko"?
 • Czy policja będzie wlepiać mandaty?
 • Który "spontaniczny parking" policja potraktuje ulgowo?
Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.