Ceny paliwa szybują. Miesiąc minął i zdrożało nawet o 25 gr

Czytaj dalej
Fot. Pixabay.com
Jarosław Miłkowski

Ceny paliwa szybują. Miesiąc minął i zdrożało nawet o 25 gr

Jarosław Miłkowski

Na stacji paliw w Gorzowie widzieliśmy benzynę po 5,24 zł za litr. Takie wysokie ceny są także w Zielonej Górze. Na tańsze paliwo jeszcze trochę musimy poczekać. Poniżej 5 złotych będziemy płacili prawdopodobnie dopiero za pół roku!

- Tempo wzrostu cen paliw to jakiś kosmos - uważa Łukasz Marciniak, taksówkarz z Zielonej Góry. - Tankuję codziennie, więc widzę, jak to się zmienia. Najgorzej jest w samym mieście. Zazwyczaj w Zielonej Górze paliwo było tańsze, teraz jest droższe niż na stacjach w okolicy. Do tego w weekendy ceny w mieście były jeszcze niższe, a teraz już nie są. Nie wiem, co się stało.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.