Jarosław Miłkowski

Ceny w Lubuskiem rosną iście rekordowo!

Ceny w Lubuskiem rosną iście rekordowo! Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

Masło to rekordzista podwyżek w Lubuskiem. To w naszym regionie podrożało najbardziej w Polsce. Pocieszeniem na wzrost cen żywności może być wzrost wynagrodzeń. One rosną szybciej niż ceny.

- Z jedzenia nie zrezygnuję. Musiałam więc zrezygnować z kupowania książek i wydawania pieniędzy na przyjemności – mówi gorzowianka Rita Zerbin. Wczoraj pokazaliśmy jej najświeższe dane Głównego Urzędu Statystycznego Statystycznego. Opublikował on właśnie raport o „sytuacji społeczno-gospodarczej” we wszystkich województwach.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Kiedy masło stanieje?
 • O ile podrożał chleb?
 • Czy wzrosną ceny mięsa?
Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.