Chirurgia w Gorzowie niby na prostej, za to rentgena nie ma kto obsłużyć

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Chirurgia w Gorzowie niby na prostej, za to rentgena nie ma kto obsłużyć

Jarosław Miłkowski

W poniedziałek rano (4 marca) można było mieć nadzieję, że sytuacja w szpitalu wojewódzkim w Gorzowie wraca do normy. Życie pokazało co innego...

- Zarząd spełnił nasze oczekiwania. Udało się pozyskać trzech chirurgów z Poznania. Nie ma już żadnego problemu z dostępem do bloku operacyjnego – mówiła w poniedziałek rano w holu gorzowskiego szpitala marszałek Elżbieta Anna Polak.

Konferencja, na którą przyjechała marszałek, była zapowiadana jako: Nowe rozdanie na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej po powołaniu nowego ordynatora. W zaproszeniu nawet został przedstawiony – prof. dr hab. Andrzej Mateusz Chmura. Okazało się jednak, że na nowego ordynatora jeszcze trzeba poczekać.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.