Cisza nocna nie po to, by spać? Zamiatarka na Górczynie jeździła przed blokiem po północy

Czytaj dalej
Fot. Czytelniczka
Jarosław Miłkowski

Cisza nocna nie po to, by spać? Zamiatarka na Górczynie jeździła przed blokiem po północy

Jarosław Miłkowski

Gorzowianie po raz kolejny skarżą się na zbyt późną pracę służb sprzątających. Tym razem obrywa się zamiatarce, która pojawiła się pod blokami na Górczynie… po północy.

- Czy w tym mieści muszą dziać się takie rzeczy? Doskonale rozumiem, że ulice trzeba sprzątać, ale czy trzeba to robić po północy. Przecież taki sprzęt dosyć mocno hałasuje. Hałas odbija się od bloków. Spać nie idzie – żali się nam pani Barbara, nasza Czytelniczka z Górczyna. Kilka dni temu, na ulicy pod jej blokiem pracowała zamiatarka. – Przyjechała 20 minut po północy! Nie dość, że to późno, to jeszcze jest to bez sensu. Przecież o tej porze ulice są pozastawiane samochodami i nawet nie ma jak dobrze ich wyczyścić – mówi Czytelniczka.

[sonda]8709[/sonda]

To już kolejny przypadek, gdy gorzowianie skarżą się na nocną pracę służb w mieście. W maju dwukrotnie opisywaliśmy sprawę odbierania śmieci po 23.00 na Górczynie. - Jak tak dalej pójdzie, to nie będę miał wyjścia, będą musiał zgłosić to na policję. Zgłoszę, że śmieciarka zakłóca ciszę nocną – mówił nam w środę 27 maja Zbigniew Świderski, jeden z mieszkańców.

Śmieci w Gorzowie. Czytelnik: Śmieciarka przyjeżdża do nas… po 23.00!

Teraz Czytelniczka skarży się na pracę sprzętu Inneko RCS. Ta miejska spółka odpowiada za czystość naszych ulic. Kilka dni temu po północy jej sprzęt jeździł m.in. po ul. Kućki, Dowgielewiczowej i Korcza, czyli w bliskim sąsiedztwie szpitala psychiatrycznego.
– Czy ktoś w tym mieście jest w stanie na to zareagować? A może to specyfika Gorzowa, że tu nic nikogo nie obchodzi? – pyta retorycznie pani Barbara.

Pozostało jeszcze 57% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.