Ciszewicz: Byliśmy mocno pod kreską, a teraz mamy się już czym pochwalić

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Ciszewicz: Byliśmy mocno pod kreską, a teraz mamy się już czym pochwalić

Renata Hryniewicz

Wiele zmieniło się w oświacie, wyremontowano drogi, miasto jest coraz ładniejsze... Problemy? Np. poślizgi w inwestycjach. - Słaba czwórka - ocenia miejski samorząd Mariusz Dubacki z Nowoczesnej

Dzisiaj z cyklu „Oceniamy władze” na „tapetę” wzięliśmy Słubice. Burmistrzem miasta jest Tomasz Ciszewicz. - Współpraca z burmistrzem jest efektywna i dobra. Jego działania są również działaniami rady miejskiej, bo to ona, w ślad za sugestią burmistrza, przekazuje pieniądze budżetowe na dane przedsięwzięcia i inwestycje - mówi przewodniczący rady miejskiej Mariusz Olejniczak. - Wspólnie z burmistrzem robimy wszystko, by nasze miasto zyskało na wyglądzie i się rozwijało.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Jakie inwestycje zostały przeprowadzone w 2017 r?
 • Jak burmistrz ocenia współpracę z radą?
 • Co móiwą mieszkańcy?

 

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.