Co dalej z centrum przesiadkowym w Gorzowie? Kiedy ruszy budowa?

Czytaj dalej
Fot. Materiały Leszka Horodyskiego
Jarosław Miłkowski

Co dalej z centrum przesiadkowym w Gorzowie? Kiedy ruszy budowa?

Jarosław Miłkowski

Budowa centrum przesiadkowego w Gorzowie ruszy najwcześniej za rok. Miasto wciąż szuka chętnego, który przygotuje projekt. By go w końcu znaleźć, dokument ma powstawać etapami.

- W dzieleniu na etapy chodzi nam o to, by usprawnić powstawanie inwestycji. A w tym konkretnym przypadku o to, by było łatwiej przygotować projekt – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik urzędu miasta.

W zeszłym tygodniu miasto ogłosiło kolejny już przetarg na stworzenie projektu centrum przesiadkowego w okolicach dworca kolejowego.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.