Eliza Gniewek-Juszczak

Co już powstało, a co się będzie budowało dla dzieci w Nowej Soli?

Jedno z ostatnich wydarzeń w Biblusiu - oddziale dla dzieci biblioteki miejskiej w Nowej Soli - bal karnawałowy. Tymczasem w tę sobotę spotka się Dyskusyjny Fot. Edward Gurban Jedno z ostatnich wydarzeń w Biblusiu - oddziale dla dzieci biblioteki miejskiej w Nowej Soli - bal karnawałowy. Tymczasem w tę sobotę spotka się Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci
Eliza Gniewek-Juszczak

Jeszcze tyle dla najmłodszych mieszkańców nie działo się w mieście, ani nie planowano dla nich tylu wydarzeń, ile teraz.

Kiedy pytaliśmy czytelników, jakich miejsc brakuje im w Nowej Soli, wśród odpowiedzi była też ta dotycząca spędzania czasu przez dzieci. - Fajna by była np. sala fitness połączona z klubem dziecka. W jednym pomieszczeniu mamy ćwiczą, a w drugim animatorka zajmuje się dziećmi lub po prostu je pilnuje – zaproponowała pani Magdalena. Okazuje się, że taka sala może wkrótce zostać otwarta.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.