Co ma Kłodawka do żużla, czyli jak w Gorzowie robi się ściezkę nad rzeczką

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Co ma Kłodawka do żużla, czyli jak w Gorzowie robi się ściezkę nad rzeczką

Jarosław Miłkowski

W 1961 r. we Wrocławiu tor żużlowy na zawodach oświetlały... samochody. W 2018 r. w Gorzowie tak oświetla się inwestycję za grube miliony.

Czy, jeśli robicie tapetowanie domu, to gasicie światło, a później – po ciemku! – kładziecie tapetę na ścianie? Nie?! A właśnie podobnie robiona jest miejska inwestycja. Widziałem to w piątek wieczorem koło naszej redakcji. Inwestycję, na którą idzie 12,7 mln zł z publicznej kasy, robotnicy robili… po zmierzchu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.