Co ma się zmienić w Twojej dzielnicy

Czytaj dalej
Fot. Artur Szymczak
Jarosław Miłkowski

Co ma się zmienić w Twojej dzielnicy

Jarosław Miłkowski

Wybraliśmy dla Was tylko część z planowanych inwestycji. Aby było łatwiej znaleźć Wam swoją okolicę, zastosowaliśmy podział taki sam, w jaki urzędnicy podzielili miasto przy tworzeniu budżetu obywatelskiego. W nawiasach podajemy daty realizacji inwestycji.

Do 2023 r. władze miasta chcą przeprowadzić 200 inwestycji. Wydadzą na nie 1 mld zł. Te pieniądze zmienią także okolice pod Waszymi oknami.

Zawarcie

Zakanale

Śródmieście/centrum

Piaski

Staszica

Wieprzyce/os. Słoneczne

Manhattan

Górczyn i Dolinki

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.