Co ma zrobić przedsiębiorca, gdy nadchodzi remont ulicy? [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Co ma zrobić przedsiębiorca, gdy nadchodzi remont ulicy? [WIDEO]

Jarosław Miłkowski

Przedsiębiorcy, którym remonty dróg odbierają klientów, mogą skorzystać z obniżki. Wielu o tym pewnie nie wiedziało...

- Prace przy torowisku były tu już kilka razy. Utargi były wtedy zerowe. I gdy będą tu robić deptak, będzie tak samo. Tym bardziej, że my już teraz ledwo zipiemy, bo przed laty miasto zgodziło się na galerie handlowe w centrum miasta – mówi Jolanta Perkowska, która od kilkunastu lat prowadzi sklep z odzieżą naprzeciwko Kwadratu.

- Jak będzie tu remont torowiska, to co mam zrobić? Wystawić sprzęt na ulicę?!? – słyszymy od Wandy Borowieckiej, która sklep ze sprzętem RTV AGD prowadzi kilkadziesiąt metrów dalej, bliżej ul. Borowskiego.

Obie panie narzekają na to, że muszą płacić miastu horrendalnie wysokie czynsze.

Czytaj w poniedziałek, 4 września, w „Gazecie Lubuskiej” i w serwisie

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.