Paweł Nijaki

Co słychać w powiecie krośnieńskim?

Paweł Nijaki

Sprawdźcie co w najniższym czasie czeka na was w powiecie Krośnieńskim. Nie możecie niczego przegapić!

Gubin. Gratulacje dla szkoły od ambasadora
Ambasador Rzeczpospolitej Polskiej dr Andrzeja Byrt wziął udział w obchodach 25. rocznicy nawiązania współpracy pomiędzy województwem lubuskim a departamentem Lot. Podczas wizyty ambasador miał okazję spotkać się z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Gubina, przebywających na stażach zawodowych w departamencie Lot. Duże wrażanie na ambasadorze wywarł fakt, że szkoła z powiatu krośnieńskiego w ciągu ostatnich 25 lat wysłała do Francji na szkolenia, staże i wymiany około 700 uczniów. Wzwiązku z tym wystosował list gratulacyjny do starosty Mirosława Glaza.

Gmina Gubin. Budżet dopięty na ostatnią chwilę
Pod koniec stycznia odbędzie się sesja rady, podczas której omówiona zostanie uchwała budżetowa na rok 2016. Wójt Zbigniew Barski nie zamartwia się tym zbytnio. - W zeszłym roku również dopiero w styczniu radni uchwalili budżet - stwierdza spokojnie. Możliwe jednak, że dyskusja nad budżetem się przeciągnie. Przewodnicząca już wcześniej zdradziła, że pani skarbnik miała problemy z zamknięciem budżetu. Radni na pewno będą chcieli dowiedzieć się więcej.

Krosno Odrzańskie. Nowy rok z tenisem stołowym
W sobotę, 9 stycznia pierwsze mecze w nowym roku rozpoczną trzecio- i piątoligowcy MKS Tęczy Krosno Odrz. Początek o godz. 10.00.

Paweł Nijaki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.