Co szykują na 24. Finał WOŚP w Gubinie?

Czytaj dalej
Fot. Gubiński Dom Kultury
Łukasz Koleśnik

Co szykują na 24. Finał WOŚP w Gubinie?

Łukasz Koleśnik

Masa atrakcji czeka na wszystkich, którzy zdecydują się spędzić 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie.

Najważniejsze będą oczywiście aukcje oraz loteria. Jednak zanim się rozpoczną, odbędzie się turniej piłkarski żaków o Puchar Wośpoludka. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9.00.

Ponadto przez cały dzień będą miały miejsce przeróżne występy. Pojawią się między innymi klub sportowy Pretorian, szkoła tańca towarzyskiego Calipso, grupa taneczna Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Women”, tancerki z Pole Dance z Zielonej Góry. Ponadto odbędzie się pokaz laserowy.

Wystąpi też chór Gloria Domine, dziecięcy zespół estradowy „Zadyma” oraz tancerki zumby z Bonitass. WOŚP Show rozpocznie się o godz. 12.00 i będzie trwać do 20.00.

Co szykują na 24. Finał WOŚP w Gubinie?
Gubiński Dom Kultury Plakat Finału WOŚP w Gubinie.
Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.