Co trzeci sympatyk PiS-u zagłosowałby na Wójcickiego

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

Co trzeci sympatyk PiS-u zagłosowałby na Wójcickiego

Jarosław Miłkowski

Jacek Wójcicki może liczyć na głosy niemal z każdej strony sceny politycznej. Z kolei Sebastian Pieńkowski z PiS jedynie na elektorat swojej partii. Tak wynika z naszego sondażu przedwyborczego

- Miasto jest rozkopane. Mieszkańcy narzekają na korki i utrudnienia, więc ten wynik jest dla mnie dużym zaskoczeniem – mówi prezydent Jacek Wójcicki. W naszym sondażu przedwyborczym, który opublikowaliśmy w ostatni piątek zdobył 64,9 proc. głosów. Jeśli więc w chwili prowadzenia przez nas badań odbywałyby się wybory na prezydenta miasta, wygrałby w pierwszej turze.

Na jakie poparcie mogą liczyć kandydaci?

Dlaczego nie chce wystartować Jerzy Synowiec?

Jak sympatycy partii głosowaliby w wyborach?

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.