Łukasz Koleśnik

Co z remontem drogi w Czarnowicach? Trwa już kilka miesięcy i jego końca nie widać...

Przez remont drogi w Czarnowicach mieszkańcy mają problemy z dojazdem do swoich posesji. - Nie ma objazdu - mówi Kamil Pawłowski. A remont niewielkiego Fot. Zdjęcie Czytelnika Przez remont drogi w Czarnowicach mieszkańcy mają problemy z dojazdem do swoich posesji. - Nie ma objazdu - mówi Kamil Pawłowski. A remont niewielkiego odcinka trwa już parę miesięcy
Łukasz Koleśnik

Przed wyborami wiele osób narzekało na nadmiar robót budowlanych. Wiele inwestycji wciąż nie zakończono w mieście. Inne utrudniają życie mieszkańcom wsi. Ostatni przykład można znaleźć w Czarnowicach.

Chodzi o inwestycję względnie niewielką, porównując ją do tych dużych w regionie, jak np. budowa ronda w Gubinie czy rewitalizacja dolnej części miasta w Krośnie Odrzańskim, a nawet modernizacji głównej drogi (powiatowej) w Bobrowicach.
W Czarnowicach remontowany jest odcinek, który liczy około 800 metrów. Wydawać by się mogło, że tego typu zadanie nie powinno zająć zbyt dużo czasu.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Interesuje się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz. W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.