Czego sobie i innym życzą w 2016 roku Lubuszanie

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
red.

Czego sobie i innym życzą w 2016 roku Lubuszanie

red.

Lista życzeń nie ma końca, ale na pierwszym miejscu od zawsze króluje zdrowie, szczęście i dobra praca. Potrzebne są też nowe, równe drogi, dobrzy włodarze miast i wsi oraz... czerwone superauto!

Przemek Walendowski, programista z Zielonej Góry
Dużo zdrowia i szczęścia dla mieszkańców miasta. I oczywiście dobrych władz samorządowych. Żeby Zielona Góra cały czas się rozwijała.

Aneta Bogacka, zielonogórska podróżniczka
Życzę wszystkim odnalezienia w życiu prawdziwej pasji. A dla siebie? Chciałabym odnaleźć swoje miejsce na Bałkanach albo w Serbii.

Małgorzata Naskręt, nauczycielka z Zielonej Góry
Mam nadzieję, że przyszły rok będzie wspanialszy od tego. Pożegnam go bez żalu. Mam również nadzieję, że przybędzie ścieżek rowerowych.

Urszula Staszewska, uczy się i pracuje w Zielonej Górze
W nowym roku chciałabym zrealizować swoje plany, których z wielu przyczyn nie udało się do tej pory spełnić. Myślę, że każdy ma jakieś.

Paweł Kluj, młody tata z Zielonej Góry
Zdrowie jest w życiu najważniejsze, więc tego życzę zarówno mieszkańcom Zielonej Góry jak i sobie, mojemu dziecku i wszystkim najbliższym.

Magda Szewczyk-Królikowska, mama z Zielonej Góry
Życzyłabym wszystkim więcej miejsc pracy. No i oczywiście, żeby mój mąż znalazł jakieś zajęcie tu na miejscu i nie musiał jechać za granicę.

Renata Romanowska, emerytka z Zielonej Góry
Mam nadzieje, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego. Szczęście i pomyślność to życzenia uniwersalne, ale każdemu się przydadzą.

Kornelia Marcinkiewicz, pracownik biurowy z Zielonej Góry
Czego mogę życzyć innym? Chyba wszyscy wszystko już mają więc życzę zdrowia, bo ono jest bezcenne. I bądźmy dla siebie milsi każdego dnia.

Tomasz Furtak, dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury
Przede wszystkim życzę nowych wyzwań, które dadzą nam satysfakcję. A także realizacji ambitnych planów, które natchną nas optymizmem.

Krystyna Szczepuła, mieszkanka Cigacic
Zdrowia, zdrowia, zdrowia! A mieszkańcom Cigacic większego zainteresowania tym, co dzieje się wokół, w lokalnym społeczeństwie.

Marta Wojtkowiak, radna gminy Świdnica
Chciałabym, żeby ludzie byli zadowoleni z decyzji, które my, radni podejmujemy. I żeby nie było żadnych problemów z pieniędzmi na te obietnice!

Wilhelm Wodecki, radny gminy Świdnica
A mi to się marzy nowe auto! Koniecznie czerwone (śmiech). A najbardziej bym chciał, by w końcu udało nam się wybudować dobre drogi.

Bernard Radny, burmistrz Babimostu
Chciałbym, żebyśmy z nowym rokiem nadal się rozwijali. Życzę wszystkim mieszkańcom i współpracownikom zdrowia i stabilizacji.

Helena Rewers-Polewka, sołtys Kosierza w gminie Dąbie
Życzę wytrwałości w dążeniu do celu, siły w walce z problemami życia codziennego i oby każdy nowy dzień nie było gorszy od poprzedniego.

Joanna Bagińska, prezes LGDBrama Lubuska, Świebodzin
Chyba najważniejszy jest spokój i stabilność w przepisach, zwłaszcza prawnych. Myślę, że nadchodzący rok powinien być korzystny. Jestem optymistką.

Krzysztof Tomalak, wiceburmistrz Świebodzina
To może być naprawdę dobry rok, szczególnie dla gospodarki. Planuje się wiele inwestycji, a więc przybędzie pracy. Także prywatnie z optymizmem patrzę na 2016 rok.

Marta Dziewa, mieszka w Świebodzinie
Oczywiście, że chciałabym, by przyszły rok przyniósł wiele dobrego. Chociaż na ten odchodzący też nie narzekam. Ale każdy chciałby, by było lepiej. Ja też tego chcę.

Kamil Kuśnierek, prezes Esquadra Gubin
Życzę czytelnikom “GL” dużo pomyślności, zdrowia, radości, optymizmu, sukcesów osobistych i zawodowych. Niech nie braknie wam dobrych dni oraz spełnionych marzeń.

Anna Krajewska, mieszka w Świebodzinie
Życzeń zapewne miałabym dużo, chociaż tak na gorąco, to trudno mówić o konkretnych. Chciałabym, by w przyszłym roku nie było gorzej. To chyba najważniejsze.

Katarzyna Lech, instruktorka zumby z Krosna Odrzańskiego
Życzę wszystkim samych cudownych i słonecznych dni. By ten 2016 rok okazał się dla każdego dużo szczęśliwszy, spokojniejszy i pełen wiary w ludzi i lepszy świat.

Daniel Czekała, mieszkaniec Żar
Spełnienia wszelkich moich zamierzeń. No i zdrowia. Bez niego trudno przecież porywać się na cokolwiek. Mieszkańcom Żar z kolei życzę lepszych perspektyw.

Katarzyna Brela, mieszkanka Żar
Zdrowia, znalezienia drugiej połówki, świetnego zdania matury dla tegorocznych maturzystów, a dla wszystkich moich bliskich ciepła rodzinnego.

Mieczysław Wiśniewski, emeryt z Żar
Życzę sobie przede wszystkim zdrowia, bo na bogactwo jest już chyba za późno. Miastu życzę pomyślności i mądrych rządów. Niech nadal pięknieje i się rozwija.

Joachim Woźniak, emeryt z Żar
Marzy mi się renowacja żarskiego pałacu. Pałac i koszary są w końcu najgorszą wizytówką miasta. Dobrze by było przywrócić je do życia. Tyle ludzi nie ma mieszkań.

Krzysztof Wróbel, uczeń z Żar
Wypada sobie chyba życzyć spokoju. By władza się nie kłóciła, by bardziej niż dotychczas służyła ludziom. Sobie życzę spełnienia marzeń i powodów do radości.

Justyna Charkiewicz, studentka z Żar
Życzę sobie ziszczenia marzeń. Szalonych wakacji, ciekawych znajomych, udanych imprez. No i żeby plany zawodowe wypaliły. Za to najbardziej trzymam kciuki.

Karolina Lipska, mieszkanka Żar
Urzeczywistnienia wszystkich noworocznych planów, postanowień i marzeń. Żeby stawiać sobie cele możliwe do realizacji i być konsekwentnym w pracy nad nimi.

Patryk Chudziak, mieszkaniec Żar
Mnóstwa zdrowia, bo jest najważniejsze. W szczególności dla mojego dziadka, którego pozdrawiam. A poza tym pomyślności i sukcesów.

Halina Lipska, mieszkanka Żar
Dla całej rodziny, przyjaciół i znajomych dużo zdrowia i szczęścia oraz, żeby rok 2016 był lepszy od tego mijającego. A przynajmniej nie gorszy!

Bartłomiej Krutnik, mieszkaniec Żar
Standardowo – zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz oczywiście mnóstwa „kasy”, bo co by nie mówić, ona zawsze się przydaje.

Jacek Sebastian, prowadzi zakład okienny w Nowej Soli
Życzę sobie satysfakcjonującej pracy, udanych interesów i zadowolenia klientów. A sobie i rodzinie, żebyśmy żyli w pięknym i mądrym kraju.

Aneta Smok, prowadzi sklep w Nowej Soli
Nie będę oryginalna, ale przede wszystkim zdrowia. No i żeby się w kraju jakoś to wszystko poukładało. Żeby było w nas więcej spokoju i zrozumienia.

Elżbieta Jakubowska, nowosolanka
Zdrowia oraz szacunku i miłości u dzieci. Niech w Polsce zapanuje spokój, niech Polacy nie będą tak podzieleni. A mojemu ukochanemu miastu rozkwitu.

Wojciech Łabusiński, prowadzi zakład okienny w Nowej Soli
Opamiętania i spokoju w polskiej polityce. Sobie i mojemu wspólnikowi w firmie mało pracy i... dużo interesów. No i lepszej kondycji i zdrowia.

Anna Krajda, handlowiec z Nowej Soli
Po raz kolejny życzę sobie dwóch rzeczy - szczuplejszej sylwetki i grubszego portfela. Nie dopuszczam w tych życzeniach żadnej pomyłki.

Ievgeniia Afanasjewa, od pół roku mieszka w Nowej Soli
Przyjechałam do Polski z ukraińskiego Zaporoża. Życzę wszystkim pokoju, spokoju i miłości. A sobie i mojej rodzinie szczęśliwego życia.

Małgorzata Horawska, handlowiec z Nowej Soli
Po stokroć zdrówka i wielkiej wygranej w totolotka. Może w końcu w tym roku dopisze mi szczęście. I żeby była praca, bo o nią to u nas nie jest łatwo.

Jan Hanusz, radny, prowadzi kiosk i kolekturę w Nowej Soli
Zdrowia, wzajemnego szacunku, miłości. Też dużo pieniędzy, ale nie aż tak dużo żeby od nich oszaleć. A moim klientom wygranej z sześcioma zerami.

Jerzy Patelka, prowadzi sklep z pieczątkami w Nowej Soli
Zdrowia i szczęścia oraz Bożej opieki. Myślę, że to powinno w nowym roku wystarczyć. No i może jeszcze więcej uśmiechu u moich klientów.

Małgorzata Firmanty, prowadzi sklep, Nowa Sól
Żeby ten nowy rok nie był gorszy od tego starego. Zdrowia dla siebie i moich bliskich. I niech się wszystkim spełnią ich najskrytsze marzenia.

Gabriela Mankiewicz, gimnazjalistka z Gorzowa
Rodzicom życzę wyrozumiałości i zdrowia. Bratu - żeby kupił sobie kiedyś samochód, jaki sobie wymarzył, natomiast przyjaciołom - aby nasza przyjaźń wciąż kwitła.

Jolanta Marcińczak, kucharka z Gorzowa, z córką Martyną
Polsce życzę sprawiedliwości i zgodności oraz realizowania obietnic przez polityków. Gorzowowi natomiast życzę, aby dalej się rozwijał i piękniał.

Eugeniusz Sałek z Gorzowa z wnukiem Ignacym Szyszką
Żonie życzę przede wszystkim zdrowia, córkom - powodzenia i szczęścia, a wnukowi i wnuczkom - żeby im niczego nie brakowało!

Robert Stefanowicz, fotograf z Gorzowa
Życzę krajowi, aby przetrwał dyktatorskie zakusy partii rządzącej i aby ta partia zrozumiała, że demokracja nie polega na powielaniu błędów poprzedników.

Jakub Tyszko, kierowca z Międzyrzecza
Życzę wszystkim, żeby codziennie byli lepszymi i bardziej życzliwymi dla innych ludźmi. Przede wszystkim mniej nerwów i stresów, więcej luzu i pogody ducha.

Monika Hyża, doradca d.s reklam ze Słubic
Życzę sobie, rodzinie i wszystkim spełnienia marzeń w nadchodzącym roku. Niech to będzie rok bez zmartwień i trosk. I oczywiście zdrowia.

Jadwiga Gluz, sprzedawczyni z Brzozy (gmina Strzelce)
Wszystkim życzę, by było więcej pracy i stabilizacji w naszym kraju. By nie zmieniano ustaw z dnia na dzień, byśmy byli pewni jutra.

Joanna Turz, mieszkanka Strzelec Krajeńskich
Życie już mam ułożone, więc sobie życzę jedynie zdrowia. A wszystkim, by mieli pewną pracę, przyszłość, i by nie było już szarpań politycznych.

Marzena Jędro, mieszkanka Stańska (gmina Górzyca)
Życzę sobie i mojej rodzinie dużo miłości i zrozumienia. A wszystkim czytelnikom życzę zdrowia, szczęścia i udanego 2016 roku.

Kinga Czerniak, uczennica z Międzyrzecza
Życzę wszystkim dużo miłości, radości z każdego dnia, szczęścia, pieniędzy i wielu sukcesów w każdej dziedzinie życia.

Bartosz Lutycz, biznesmen ze Słubic
Życzę wszystkim dużo zdrowia, pomyślności i spokojnego roku. Żeby wszystkim spełniło się to o czym marzą i to do czego dążą.

Krystyna Gnitecka, mieszkanka Lubniewic
Znajomym i bliskim życzę spokojnego, zdrowego i bogatego nowego roku. A dla Polski - spokoju. I oby nie było nocnych obrad Sejmu.

Andrzej Augustyniak, mieszkaniec Rąpina (gm. Drezdenko)
Życzę sobie i wszystkim, żeby przestało być tak, że dziś praca jest, a jutro nie ma. Żeby każdy mógł spokojnie żyć i zarabiać na swoją rodzinę.

Klaudia Roszak, technik weterynarii z Sulęcina
Wszystkim życzę zdrowia, bo to jest najważniejsze. Pieniędzy też, bo i to jest ważne. Również czasu dla siebie, którego brakuje. A dla kraju - trochę mądrzejszych polityków.

Bogumił Pokrywiecki, mieszkaniec Sulęcina
Zdrowia, spełnienia marzeń - tych małych i tych większych - w nowym roku życzę rodzinie i wszystkim znajomym. A redakcji - ciekawych reportaży i genialnych ujęć.

Pani Halina, emerytka, mieszkanka Strzelec Kraj.
Żeby ludzie uśmiechali się więcej, nie byli ponurzy, tylko życzliwi wobec siebie. I żebyśmy byli bardziej cierpliwi, także wobec nowej władzy.

Paweł Mazurek, mieszkaniec Słubic
Życzę wszystkim i każdemu z osobna, by wszystkie marzenia się urzeczywistniły, by nikt nie cierpiał, żeby każdy był szczęśliwy i kochany.

Andrzej Żelechowski, urzędnik z Sulęcina
Lubuszanom, a szczególnie sulęcinianom życzę, by sobie radzili ze słabościami i żeby 2016 rok był lepszy od lat poprzednich. Życzę też wszystkim, by uśmiechali się do siebie.

Paweł Pielesiak, ratownik medyczny z Międzyrzecza
W nowym roku życzę wszystkim dużo zdrowia i mniej stresu, bo chyba mamy go zbyt wiele. Niech każdy na swój sposób cieszy się życiem.

Bożena Radomska, sprzedawca z Międzyrzecza
Niech wszystkim żyje się dobrze. Sukcesów życzę przede wszystkim młodym. Żeby mieli dobrą, satysfakcjonującą pracę i przedszkola dla dzieci.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.