Artur Szymczak

Czekamy na Wasze zdjęcia. Takie, w których zaklęta jest magia świąt

W Międzyrzeczu obok choinki stoi czołg w świątecznym przybraniu. Fot. Łukasz Kermel W Międzyrzeczu obok choinki stoi czołg w świątecznym przybraniu.
Artur Szymczak

Mamy coraz więcej zdjęć Czytelników w plebiscycie "Świeć się z Energą i Gazetą Lubuską." Głosujemy na najpiękniej oświetlone miasto i najładniej udekorowaną galerię handlową w woj. lubuskim. Poza tym mamy konkurs indywidualny, tu każdy może przysłać zdjęcie, w którym zaklęta jest magia świąt.

Już 19 osób przysłało masę zdjęć do konkursu indywidualnego. W zabawie nadal największym uznaniem cieszą się zdjęcia Rafała Bylińskiego. Jego fotografie otrzymały do tej pory (stan na poniedziałek 21 grudnia o 17.30) 2659 Waszych głosów. W plebiscycie miast za najbardziej świątecznie oświetlone Czytelnicy uznają na razie Ośno Lubuskie, które zgromadziło 1942 głosów. Lista zgłoszonych miast jest szersza, bo udział w plebiscycie bierze już: Gorzów, Zielona Góra, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Świebodzin, Żagań, Żary, Nowa Sól, Gubin i Krosno Odrzańskie.

Nie ma jeszcze Twojego miasta wśród kandydatów? Zrób zdjęcia miejskiej świątecznej iluminacji i zgłoś miasto! Udział miasta lub galerii handlowej w plebiscycie już sam w sobie jest doskonałą reklamą i promocją, ale są też cenne nagrody. Na laureata regionalnego czekają nagrody o wartości 10 tys. zł i awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym zdobyć można urządzenia o łącznej wartości nawet 50 tys. zł. Galeria, która zdobędzie najwięcej głosów, awansuje jako reprezentant naszego województwa w ogólnopolskim finale plebiscytu i walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej galerii handlowej w świątecznej odsłonie w Polsce. Natomiast w konkursie indywidualnym do wygrania jest nowoczesny kompaktowy aparat fotograficzny.

W etapie regionalnym propozycje zdjęciowe możemy zgłaszać aż do 6 stycznia. Natomiast głosowanie potrwa do 11 stycznia 2016 r. Ogólnopolski finał rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do 25 stycznia 2016 r.

Mamy już zdjęcia miast, domów, galerii, ale też... zwierząt w świątecznym przybraniu. Zapraszamy do udziału w plebiscycie, przesyłania swoich propozycji zdjęciowych i do głosowania!

KLIKNIJ i zgłoś Twoje miasto do plebiscytu. Tutaj również możesz oddać swój głos.

KLIKNIJ i zgłoś galerię do plebiscytu. Tutaj również możesz oddać swój głos.

Kliknij i zgłoś zdjęcia do plebiscytu. Tutaj również możesz oddać swój głos.

Artur Szymczak

Sprawy i problemy ludzkie to "coś" co interesuje mnie najbardziej. Dlatego najczęściej taką tematykę poruszam w tym co opisuję.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.