Aleksandra Sierżant

Część słubickich samorządowców chce odwołania wiceprzewodniczącego rady miejskiej. - Nacisnąłem komuś na odcisk - komentuje P. Gołdyn

Prezydium rady miejskiej w Słubicach. Po prawej Piotr Gołdyn Fot. Nasze Słubice PL Prezydium rady miejskiej w Słubicach. Po prawej Piotr Gołdyn
Aleksandra Sierżant

Grupa 8 radnych złożyła wniosek o odwołanie wiceprzewodniczącego rady miejskiej w Słubicach. Czy to przez to, że sprzeciwił się on decyzjom burmistrza i walczy o działkę przy ulicy Folwarcznej? - Widocznie nadepnąłem komuś na odcisk. To prymitywne zachowanie - komentuje wiceprzewodniczący.

Na najbliższej sesji, która odbędzie się 28 maja, samorządowcy będą głosować nad odwołaniem Piotra Gołdyna z funkcji wiceprzewodniczącego rady miejskiej. W biuletynie urzędu gminy w Słubicach pojawił się już projekt uchwały, w którym czytamy, że:

,,Stwierdza się, że w wyniku głosowania tajnego, bezwzględną większością głosów z funkcji wiceprzewodniczącego rady miejskiej w Słubicach odwołany został radny Piotr Gołdyn".

W uzasadnieniu napisano, że 20 maja wniosek o odwołanie złożyła grupa 8 samorządowców. Kto dokładnie? Takie pytanie skierowaliśmy już do przewodniczącego rady, czekamy na odpowiedź.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksandra Sierżant

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.