Eliza Gniewek-Juszczak

„Czucie i wiara” i „szkiełko i oko” w jednym, czyli Nowa Sól w słowie i obrazie

Obie książki wydane przez Urząd Miejski w Nowej Soli połączy wspólne etui. „Nowa Sól. Nieustanni” i „Legendy nadodrzańskie” liczą łącznie ponad 230 Fot. Ilustracja z albumu Obie książki wydane przez Urząd Miejski w Nowej Soli połączy wspólne etui. „Nowa Sól. Nieustanni” i „Legendy nadodrzańskie” liczą łącznie ponad 230 stron
Eliza Gniewek-Juszczak

W czwartek, 28 czerwca, w Nowej Soli, na cyplu pomiędzy mariną a przystanią kajakową, odbędzie się oficjalna prezentacja najnowszego wydawnictwa promującego miasto.

Czwartek, 28 czerwca zapowiada się emocjonująco. Po pierwsze, o godz. 16.00 naszego czasu w Wołgogradzie rozpocznie się ostatni mecz grupowy polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata, rywalem Polaków będzie Japonia. Natomiast już od godz. 19.00 z pokładu przycumowanej przy cyplu Laguny zaczną płynąć dźwięki, wabikiem na spacerowiczów będzie Max Faley, który gardłem i gitarą nawoływać będzie na główną część zaplanowanej na czwartek imprezy. Oficjalne jej rozpoczęcie nastąpi o godz. 20.00 powitaniem gości.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.