Czujesz się samotny i szukasz bratniej duszy? Przeczytaj nowe anonse

Czytaj dalej
Fot. Digitouch
(GM)

Czujesz się samotny i szukasz bratniej duszy? Przeczytaj nowe anonse

(GM)

Szukasz bratniej duszy, przyjaźni, miłości? Przeczytaj nowe anonse od osób samotnych

Do zakochania jeden krok! Ty też możesz się zakochać. Wyślij do nas list i znajdź swoją drugą połowę. Adres: al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra. e-mail: [email protected]

Uwaga! Zmiana numeru SMS!

Osoba zainteresowana anonsem w „Gazecie Lubuskiej” wysyła SMS o treści podanej pod wybranym ogłoszeniem na nr 7136 (Koszt 1,23 zł z VAT).

Przykład: jeśli chcemy uzyskać numer do autorki pierwszego ogłoszenia na naszej liście, piszemy w treści SMS-a anons.22 i tę treść wysyłamy na nr 7136. Po chwili otrzymamy odpowiedź.

Jeśli macie pytania jak wysłać SMS-a, dzwońcie: 68 324 88 18

Przeczytaj nowe anonse

* Pani 60 plus pozna pana przystojnego, wolnego i uczciwego w wieku do lat 68.
Anons.22

* Wolny pięćdziesięciolatek 173/77, zadbany, z poczuciem humoru, pracujący, pozna sympatyczną, szczupłą czterdziestolatkę, lubiącą space¬ry, najlepiej niepalącą, do wspólnych spotkań, realizacji zainteresowań, spędzania wolnego czasu, ciekawego radzenia sobie z jesienną aurą, ze środkowej części województwa lubuskiego.
Anons.23

* Mam na imię Jurek. Mam 37 lat. Mieszkam w Zielonej Górze. Chciałbym poznać wolną kobietę także z Zielonej Góry w wieku od 43 do 49 lat, która szuka przyjaźni.
Anons.24

* Samotna 29-latka pozna chłopaka z Nowej Soli i okolic w podobnym wieku. Jestem osobą miłą i szczerą.
Anons.25

* Kawaler 44 lata, od 20. lat poruszający się na wózku po wypadku samochodowym, samodzielny i niezależny. Więcej opowiem jak napiszesz do mnie, jeśli zechcesz mnie poznać. Poznam tolerancyjną, o dobrym charakterze i dobrym serduszku kobietę w wieku do 46 lat. Może się sobie spodobamy, polubimy się, zaprzyjaźnimy się. Może będziemy sobie potrzebni.
Anons.26

* Jestem samotnym, szczerym, wiernym facetem. Szukam miłości, przyjaźni. Jestem romantyczny. W życiu dużo przeszedłem. Chcę się zakochać i być szczęśliwym.
Anons.27

* Jestem kawalerem, 53 lata, bez¬dzietny. Chciałbym poznać panią w zbliżonym wieku, z województwa lubuskiego, wielkopolskiego, może być panną z dzieckiem lub wdową.
Anons.28

* Jeśli pragniesz odmienić swoje samotne życie i otrzymać uczucie, to zadzwoń lub napisz. 60-latek pozna panią 50 plus. Jeśli wiek nie stanowi problemu, pani może być młodsza. Jestem wolny od nałogów i zobowiązań.
Anons.29

* Mam 44 lata, 176 cm wzrostu, niebieskie oczy, blond włosy i od 20 lat poruszam się na wózku. Jestem samodzielny i niezależny, nie piję, nie palę, mam dobry charakter. Poznam kobietę w wieku do 46 lat o dobrym sercu, spokojną, może mieć jedno dziecko. Poznajmy się i dajmy sobie szansę na miłość. Mieszkam koło Łęknicy.
Anons.30

* Kawaler lat 40, pozna kobietę na dobre i na złe. Gorzów i pobliskie okolice.
Anons.31

* Jestem wdową o wzroście 164 cm i 65 kg wagi, bez nałogów, z poczuciem humoru. Zainteresowania: długie spacery, muzyka. Chętnie poznam pana w wieku 73 - 75 lat. Nie odpowiadam na SMS-y.
Anons.32

* Pani w wieku 66 lat, wzrost 165 cm, zadbana, wesoła i zaradna, pozna pana w wieku od 62 do 68 lat zmotoryzowanego, zadbanego, myślącego o stałym związku, lubiącego działkę i zwierzęta.
Anons.33

* Pani z Gorzowa lat 50 poszukuje drugiej połowy, dobrego i spokojnego pana z okolic Międzyrzecza
i Gorzowa Jestem wdową ładną i zgrabną. Poszukuję przyszłego męża.
Anons.34

* Jestem samotną rozwódką po sześćdziesiątce, kobietą bez zobowiązań i nałogów. Lubię ciepło domowego ogniska , dobrą książkę, spacery i piękno natury. Cenię wzajemną pomoc i szacunek. Szukam szczerego, opiekuńczego i uczciwego pana w wieku 70 plus o spokojnym charakterze i zgodnym usposobieniu. Niepełnosprawność nie jest przeszkodą. Panom szukającym przygód z góry dziękuję.
Anons.35

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.