Jarosław Miłkowski

Czy 78-latek molestował 17-latkę? W gorzowskim sądzie rozpoczął się proces

Czy 78-latek molestował 17-latkę? W gorzowskim sądzie rozpoczął się proces Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

78-letni Wiesław K., z „zawiasami” za przestępstwa seksualne, miał dobierać się do 17-latki. Dziennikarzowi „GL” zaprzeczał jeszcze przed... postawieniem pytania.

W sądzie rejonowym rozpoczął się (w środę 26 września) proces Wiesława K. To 78-latek, który w grudniu zeszłego roku pod pretekstem pomocy w sprzątaniu zaprosił do swojego mieszkania 17-latkę, a następnie miał zaczął dotykać ją w miejsca intymne.
Gdy dziewczynie udało się wyrwać z uścisku 78-latka i wrócić do domu, o całej sprawie opowiedziała matce, a matka opowiedziała nam o tym na łamach „GL”.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.