Eliza Gniewek-Juszczak

Czy doszło do molestowania małego dziecka w rodzinie? Sąd dwa razy wydał wyrok uniewinniający. Prokuratura rozważy wniesienie kasacji

Sąd dwa razy wydał wyrok uniewinniający. Czy rzeczywiście mężczyzna nie dopuścił się przemocy seksualnej wobec swojego dziecka? Fot. Arch. Polska Press Sąd dwa razy wydał wyrok uniewinniający. Czy rzeczywiście mężczyzna nie dopuścił się przemocy seksualnej wobec swojego dziecka?
Eliza Gniewek-Juszczak

Nie ma dowodów na to, że oskarżony mężczyzna dopuścił się zarzucanych mu czynów wobec małoletniej córki – stwierdził we wtorek Sąd Apelacyjny w Zielonej Górze. Prokuratura rozważa wniosek o kasację wyroku.

O sprawie pisaliśmy w ubiegłą sobotę w artykule „Wyrok przynosi tyle ulgi, ile rozpaczy”. Przypomnijmy. Para młodych ludzi znała się od czasów szkoły średniej. Wzięli ślub, ale kiedy urodziła im się córka, mężczyzna przyznał, że jest biseksualistą. Rozwiedli się. Trzy lata później, po jednym z pobytów u ojca, dziewczynka powiedziała mamie, co robił jej tatuś.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.