Łukasz Koleśnik

Czy samorząd Krosna Odrzańskiego wejdzie do spółki zarządzającej miejscowym szpitalem?

Burmistrz Gubina, Bartłomiej Bartczak (z prawej) zaprosił Krosno Odrzańskie, aby gmina weszła do spółki Zacho¬dnie Centrum Medyczne. Na razie jednak Fot. Łukasz Koleśnik Burmistrz Gubina, Bartłomiej Bartczak (z prawej) zaprosił Krosno Odrzańskie, aby gmina weszła do spółki Zacho¬dnie Centrum Medyczne. Na razie jednak nie zapadła żadna decyzja w tej sprawie
Łukasz Koleśnik

Zachodnie Centrum Medyczne jest samorządową spółką, która zarządza szpitalem w powiecie krośnieńskim. Jej właścicielami jest starostwo oraz miasto Gubin. Krosno do tej pory nie weszło do spółki.

Podczas jednych z ostatnich obrad w urzędzie miasta w Krośnie Odrz. burmistrz Gubina, Bartłomiej Bartczak zaprosił krośnieński samorząd do wejścia do spółki Zachodnie Centrum Medyczne. To nie pierwsze zaproszenie, które skierowano do radnych i włodarzy Krosna Odrzańskiego. Ci jednak do tej pory nie zdecydowali się na ten krok, tłumacząc swoją decyzję brakiem przedstawienia przez powiat dokumentów, o które od początku wnioskowali. Czy zmieni się to w przyszłości? Rozmawiamy o tym z burmistrzem Krosna Markiem Cebulą.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.